Kompānijas nosaukums
0.00
Reģistrēties

Katalogs

Sakārtota darba vide ir viens no veiksmīgas darbdienas priekšnoteikumiem birojā. Viss nepieciešamais jums ir pie rokas un vajadzīgajā daudzumā, biroja tehnika strādā, un jūs varat paveikt ieplānotos uzdevumus. Lai tādi „sīkumi” kā izrakstījusies pildspalva, pazudis korektors vai dokumentu kabatiņu trūkums neradītu liekas problēmas, biroja preces un kancelejas preces ērti un ātri iegādājamas pie mums, uzņēmuma Vidzemes papīrs internetveikalā. Piedāvājam biroja preces un kancelejas preces visplašākajā sortimentā gan uzņēmumiem, gan privātpersonām.

Labi aprīkot biroju nozīmē ne tikai iegādāt nepieciešamās kancelejas preces – rakstāmpiederumus, papīru, visu nepieciešamo dokumentu sagatavošanai un glabāšanai, rakstāmgalda aksesuārus un citas lietas. Mūsdienīga darba vide aptver visdažādāko piederumu kopumu, kas ne tikai palīdz organizēt ikdienas darbus, bet padara biroja vidi patīkamu tā darbiniekiem un apmeklētājiem. Izvēlieties kvalitatīvas un funkcionālas biroja preces – jūsu darbinieki un kolēģi to novērtēs!

Mūsu piedāvātās biroja preces iedala šādās galvenajās grupās:
•    Papīrs un papīra preces – visa veida papīra izstrādājumi, sākot no klasiskā baltā rakstāmpapīra A4 formātā, kladēm, krāsainajam papīram un līmlapiņām līdz veidlapām, kases lentām, aploksnēm un daudz citiem papīra veidiem.
•    Datoru piederumi un aksesuāri – biroja darbu grūti iedomāties bez datora, tāpēc datorpeles, to paliktņi, tīrīšanas līdzekļi un citi piederumi ir absolūti nepieciešami. Piedāvājam dažāda dizaina atmiņas kartes ar ietilpību no 4 līdz 32GB.
•    Rakstāmgalda piederumi – kancelejas preces, bez kurām nav iedomājams pilnvērtīgs darbs. Galda organizatori, saspraudes, caurumotāji, šķēres, līmlentes, skavotāji, līme un daudz citu piederumu dažādu funkciju veikšanai.
•    Dokumentu glabāšana – viena no pieprasītākajām preču grupām. Mapes, kabatiņas, dokumentu atdalītāji, statīvi, ātršuvēji, arhivēšanai nepieciešamie piederumi un citi piederumi pareizai un atbilstoši organizētai dokumentu glabāšanai.
•    Rakstāmpiederumi – plašā izvēlē zīmuļi, pildspalvas, marķieri. Ikdienas lietošanai vai dāvanām.
•    Saimniecības un higiēnas preces – ikviena biroja neatņemama sastāvdaļa. Šīs biroja preces ietver dažādus tīrīšanas un uzkopšanas līdzekļus, tostarp ziepes, salvetes, atkritumu maisiņus, tualetes papīru, papīra dvieļus, papīrgrozus u.c.

Iepriekš minētās grupas ir tikai daļa no mūsu piedāvātā birojam nepieciešamo preču sortimenta. Biroja preces un kancelejas preces aptver daudzveidīgus dažāda pielietojuma produktus, tostarp arī izstrādājumus, kas vajadzīgi konkrētu, specifisku biroja darbu veikšanai.

Apmeklējiet uzņēmuma Vidzemes papīrs internetveikalu un pasūtiet savam uzņēmumam vajadzīgās biroja preces un kancelejas preces!

Drošības kods